18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

biedne dziecko

8-LATKA ZGINĘŁA W MĘKACH! Tragiczny pożar w Poznaniu

28.10.2021  11:01
Pożar w Poznaniu. Zginęła 8-latka
Pożar w Poznaniu. Zginęła 8-latka Fot: Dariush M/Shutterstock

Wielki dramat w Poznaniu. W nocy ze środy na czwartek w jednej z kamienic doszło do pożaru. Zginęła 8-letnia dziewczynka.

Duży pożar w kamienicy przy ulicy Akacjowej w Poznaniu. Ogień pojawił się w jednym z mieszkań na parterze budynku. Ewakuowano dwadzieścia osób, kilka wymagało hospitalizacji.

Trzy osoby w poważnym stanie trafiły do szpitala, wśród nich jest 13-letnia dziewczynka i dwie dorosłe kobiety. Ich życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. Niestety nie udało się uratować 8-latki - zmarła po przewiezieniu do placówki medycznej.

Pożar w Poznaniu

O wybuchu pożaru około godziny trzeciej w nocy służby poinformowali mieszkańcy. Na miejsce udały się dwa zastępy OSP, przeprowadzono ewakuację.

W akcji gaszenia pożaru wzięło udział 9 zastępów straży pożarnej, cztery zespoły ratownictwa medycznego i straż miejska. Pojawiła się też policja i pogotowie gazowe oraz energetyczne. Ogień udało się ugasić. Na miejscu nadal prowadzone są działania służb.

Czytaj także