18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Matka dźgnęła nożem córeczkę. 3-latka nie żyje

04.05.2021  16:34
Poznań: Straszliwa zbrodnia
Poznań: Straszliwa zbrodnia Fot: War Artist Programmer/Shutterstock

Poznań stał się miejscem niewysłowionej tragedii. 26-letnia matka ugodziła nożem swoją 3-letnią córeczkę. Niestety, dziewczynka nie przeżyła tego ataku. Dziecko zmarło już po przewiezieniu do szpitala. Całe miasto nie może otrząsnąć się z szoku.

Poznań był niemym świadkiem straszliwej makabry. W jednym z tamtejszych mieszkań 3-letnie dziecko zostało ugodzone nożem przez własną matkę. Dziecko zmarło na stole operacyjnym, kiedy lekarze robili wszystko, by uratować jej życie.

Poznań: Matka ugodziła 3-letnią córkę nożem

O sprawie poinformowała reporterka Radia Zet Daria Woźnicka. Zanim doszło do najgorszego, po ataku matki 3-letnia dziewczynka trafiła do szpitala. Dziecko miało rany klatki piersiowej. Sprawą aktualnie zajmuje się policja, która otrzymała to dramatyczne zgłoszenie dziś około godziny 11.

Niewiele wiadomo o 26-letniej matce, poza tym, że wychowywała dziecko samotnie i mieszkała z rodzicami. Według relacji osób z otoczenia tej grupy osób - była to spokojna, wykształcona rodzina i nic nie wskazywało na bliskość takiej tragedii.

Z relacji sąsiadów jest to normalna, wykształcona rodzina a w mieszkaniu oprócz matki mieszka także babcia. Nikt z nich nigdy nie był karany dlatego. Matka została zatrzymana do wyjaśnienia

- mówił w rozmowie z serwisem Codzienny Poznań Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Otrzymaliśmy informację, że w jednym z mieszkań mogło dojść do ugodzenia dziecka nożem. Na miejsce zostały wysłane od razu nasze patrole i służby ratunkowe. Ratownicy zajęli się dzieckiem, natomiast policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia

– mówił Borowiak, cytowany przez PAP.

26-latkę zatrzymano początkowo do wyjaśnienia. Wiadomo już, że w chwili zdarzenia kobieta była trzeźwa. Niejasne są wciąż okoliczności tej tragedii, które próbują rozwikłać odpowiednie służby. Ta sprawa z pewnością jeszcze długo nie ucichnie. 

logo Tu się dzieje