18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ofiar mogło być więcej!

Zabójstwo 3-latki z Poznania. Wstrząsająca prawda

05.05.2021  14:59
Poznań: Matka zabiła 3-letnie dziecko
Poznań: Matka zabiła 3-letnie dziecko Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER

Poznań nie może wyjść z szoku po tej ogromnej tragedii. 3-letnia dziewczynka została pchnięta nożem przez własną matkę, po czym zmarła na stole operacyjnym. 26-letnia kobieta przyznała się do tej zbrodni. Co gorsza, ofiar mogło być więcej.

Wczoraj pisaliśmy o wstrząsającej sprawie z Poznania. 26-letnia kobieta pchnęła nożem swoją 3-letnią córkę. Do dramatu doszło w jednym z tamtejszych mieszkań, małe dziecko zostało ugodzone nożem, po czym zmarło na stole operacyjnym, kiedy lekarze robili wszystko, by uratować jego życie.

Teraz nastąpił zwrot w sprawie. 26-letnia kobieta, która samotnie wychowywała swoją córkę, przyznała się do popełnienia tej zbrodni. Co gorsza, na jaw wyszło, że ofiar kobiety mogło być więcej. Znane są już kulisy straszliwej makabry.

Poznań: Kulisy straszliwej zbrodni

Do tragedii doszło w jednym z domów przy ulicy Winklera w Poznaniu. Policjanci zostali wezwani do awantury domowej, a na miejscu zastali ciężko ranną 3-letnią dziewczynkę. Natychmiast przetransportowano ją do szpitala. Niestety, to nie wystarczyło i dziecko zapłaciło za to wszystko życiem.

Zatrzymana przez policjantów 26-latka przyznała się do winy. Jak ustalili śledczy - miało to być tzn. samobójstwo rozszerzone, ale do niego nie doszło. Ten rodzaj samobójstwa polega na tym, że dana osoba najpierw odbiera życie najbliższym, by potem sama mogła odebrać sobie własne. Bardzo często taki rodzaj samobójstwa popełniają właśnie matki.

Poznaniacy są wstrząśnięci. Osoby z otoczenia młodej kobiety rodziny przyznają, że była ona spokojnym i wykształconym gronem. 26-latka wychowywała córkę samotnie, ale mieszkała wraz z rodzicami. Za popełniony czyn grozi jej teraz dożywocie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej