18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tajemniczy zgon

Znowu śmierć w galerii handlowej. Czarna seria trwa

Wojciech Kozicki
05.11.2021  20:41
Tajemnicza śmierć w galerii handlowej w Poznaniu
Tajemnicza śmierć w galerii handlowej w Poznaniu Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Czarna seria trwa, kolejna tragiczna śmierć w centrum handlowym. Tym razem odnaleziono zwłoki na terenie Galerii Pestka w Poznaniu. Jaka była przyczyna zgonu mężczyzny na siłowni?

Kolejna śmierć w centrum handlowym. W piątek 5 listopada zwłoki mężczyzny zostały znalezione w Galerii Pestka przy Alejach Solidarności w Poznaniu. Policja próbuje wyjaśnić okoliczności zgonu. Jak na razie wiadomo jedynie, że zwłoki odnaleziono po godzinie 17:00 na terenie siłowni, co ujawnił „Głos Wielkopolski”. Nie wiadomo w jakim wieku był mężczyzna.

Galeria Pestka i śmierć na siłowni

Radio ZET pisze, powołując się na relacje świadków, że siłownia została natychmiast zamknięta, a obsługa wyprosiła klientów. Dalsze ustalenia policja zapewne przekaże po działaniach koronera, który pracuje na miejscu tragedii.

Według relacji świadków obsługa siłowni natychmiast zamknęła lokal i wyprosiła klientów. Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak poinformował, że ustalane są szczegółowe okoliczności zdarzenia. Czynności prowadzone będą z udziałem prokuratora – pisze radiozet.pl.

Czarna seria trwa. Przypominamy, że 2 listopada w Złotych Tarasach w Warszawie 40-letnia kobieta spadła z dużej wysokości. 28 października w podobnych okolicznościach w tym samym centrum handlowym śmierć poniósł mężczyzna. Natomiast w Szczecinie w centrum handlowym Galaxy zginęła 13-latka.

Czytaj także