18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wymyka im się z rąk jak Fiut

Oto nowa królowa gangsterki. Każdy członek policji chce ją dorwać

Wojciech Kozicki
05.06.2020  14:04
Renata Łuszczykiewicz poszukiwana - to nowa Dominika Fiut?
Renata Łuszczykiewicz poszukiwana - to nowa Dominika Fiut? Fot: Policja

Całkiem niedawno Dominika Fiut sprawiła, że policjanci w Polsce mieli pełne ręce roboty. Teraz do akcji wkracza Renata Łuszczykiewicz, której szuka Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji z Kielc. Czy to nieuchwytna i przebiegła kryminalistka rodem z serii filmów „Kobiety Mafii”? A może raczej polska policja to funkcjonariusze niczym z serialu "13 posterunek"? To się w pale nie mieści...

Renata Łuszczykiewicz to nowa królowa polskiej przestępczości. Jak twierdzi policja, to niezwykle groźna oszustka poszukiwana w całej Polsce. Wysłano za nią 8 listów gończych i 65 zarządzeń o ustalenie miejsca pobytu. To jednak nie byle jaka płotka, bo wciąż unika podbieraka polskiego wymiaru sprawiedliwości z gracją doświadczonego szczupaka.

Kobieta urodziła się 28.06.1981 roku w Staszowie. Ostatni znany adres zamieszkania poszukiwanej to Chmielnik, Plac Targowy 31. Policja opublikowała wizerunek 38-latki.

W przypadku posiadania informacji, pomocnych do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanej prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Kielcach pod numerem telefonu 47-802-3425 lub numerem alarmowym 112. Gwarantujemy anonimowość! - prosi świętokrzyska policja.

Psy na baby

38-letnia Łuszczykiewicz jest podejrzana o dokonanie wielu oszustw internetowych. Być może policja może już tylko pomarzyć o jej złapaniu, bo pojawiły się doniesienia, że uciekła za granicę. Wszczęto już poszukiwania międzynarodowe, by dorwać oszustkę, ale zapewne jest już daleko poza zasięgiem polskiej policyjnej pały. Podobnie było z legendarną już Dominiką Fiut.

Jak widać kobiety coraz częściej robią polskich policjantów w balona. A może trzeba powołać specjalną jednostkę do ścigania dam parających się przestępczością? Proponujemy nazwę "Psy na baby".

Zagłosuj

Czy polscy policjanci są za brutalni?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze