18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Drastyczne

Rodzice-potwory zmuszali dziecko do picia. Chłopczyk umarł w mękach

19.06.2020  14:21
Rodzice-potwory zmuszali dziecko do picia. Chłopczyk umarł w mękach
Rodzice-potwory zmuszali dziecko do picia. Chłopczyk umarł w mękach Fot: El Paso County Sheriff's Office

Rodzice z Kolorado w USA dopuścili się do strasznego czynu, który skończył się śmiercią ich dziecka. Zmuszali syna do picia do upadłego. 11-letni organizm tego nie wytrzymał. 

Rodzice z Kolorado zachowali się względem swojego syna jak potwory. Kiedy stwierdzili, że mocz dziecka ma niepokojąco ciemny kolor, zmuszali je do picia kosmicznie dużych ilości wody. Ciało chłopczyka tego nie wytrzymało.

Rodzice z Kolorado zamordowali 11-letniego syna

41-letni Ryan Sabin i 42-letnia Tara Sabin przebywają za to, co zrobili w więzieniu hrabstwa El Paso. 11-letni chłopiec podczas zmuszania do picia wody zaczął wymiotować, skarżył się na ból nóżek i czuł się wyczerpany. Ojciec nie reagował na te objawy, przeciwnie, zmuszał go do picia dalej i twierdził, że to wszystko dlatego, że... spożywa wodę zbyt wolno!

Następnego dnia 11-latka znaleziono na zakrwawionym łóżku z pianą wydobywającą się z ust. Lekarze nie dali rady uratować dziecka. Podczas autopsji na ciele chłopczyka wykryto dodatkowo wiele siniaków. To upewniło śledczych w przekonaniu, że rodzice nie traktowali syna dobrze.

Para została oskarżona o zabicie potomka. Oprócz morderstwa ojciec i macocha 11-latka odpowiedzą za szereg innych zarzutów, w tym za znęcanie się nad dziećmi (mają ich jeszcze pięcioro). Mamy nadzieję, że w tym przypadku sprawiedliwości stanie się za dość. 

Przeczytaj więcej
Komentarze