18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra z piekła

Samochód wpadł do dziury w jezdni. Pasażerowie ugotowali się żywcem

21.11.2019  12:41
Samochód wpadł do dziury w jezdni. Pasażerowie ugotowali się żywcem
Samochód wpadł do dziury w jezdni. Pasażerowie ugotowali się żywcem Fot: Adam STASKIEWICZ/East News

Rosja stała się miejscem okropnej tragedii. Samochód wpadł do dziury, która nagle wytworzyła się pod pojazdem. Osoby znajdujące się w aucie... ugotowały się żywcem.

Rosja zamarła, gdy przez kraj przeszła informacja o tej niewysłowionej tragedii. Mężczyźni zaparkowali samochód przed sklepem i planowali wyjść z niego na moment, by zrobić niezbędne zakupy. Niestety, nie zdążyli.

Pod pojazdem dosłownie rozstąpiła się ziemia i wpadł on do wytworzonej dziury. Co jeszcze bardziej przerażające - kierowca oraz pasażer, ugotowali się żywcem w we wrzącej wodzie, która znajdowała się w owej zapadlinie. Nie można sobie wyobrazić bardziej potwornej śmierci.

Rosja: dwóch mężczyzn ugotowało się żywcem

Do tragedii doszło w rosyjskim mieście Penza. Łada, którą poruszali się mężczyźni, zanurzyła się w wodzie, której temperatura sięgała 75 stopni Celsjusza. Ludzie nie mieli więc żadnych szans na przeżycie, ale, co jeszcze bardziej przerażające... Dosłownie ugotowali się żywcem.

Nie wiadomo, kim dokładnie były ofiary tej tragedii, ale pojawiły się informacje, że mieli oni 49 i 53 lat. Incydent i dokładne jego okoliczności są objęte dochodzeniem prokuratury. Śledztwo wszczęto w kierunku spowodowanie śmierci dwóch osób w wyniku zaniedbania.

Ziemia podobno rozpadła się na skutek usterki sieci ciepłowniczej, a konkretnie erozji gleby przez gorącą wodę. Jak na razie nikt nie usłyszał zarzutów.

Przeczytaj więcej
Komentarze