18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak do tego doszło?!

Żona udusiła męża... POŚLADKAMI. Rodzinna tragedia

25.05.2021  14:49
Rosja: Żona udusiła męża pośladkami
Rosja: Żona udusiła męża pośladkami Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Rodzinna tragedia, która nie mieści się w głowie! Rosja nie może się z tego otrząsnąć. Pewna kobieta udusiła swojego małżonka... pośladkami. Ta historia nie jest scenariuszem kontrowersyjnego serialu - wydarzyła się naprawdę.

Rosja stała się miejscem przerażającej zbrodni, do której doprowadziły: alkohol spożywany w nadmiarze i porywczy charakter małżonków. Aidar i Tatiana z Nowokuźniecka - miasta położonego na południu Rosji i liczącego ok. 550 tys. mieszkańców - pokłócili się, w wyniku czego mężczyzna zginął straszną śmiercią.

Aidar odszedł z tego świata... przygnieciony potężnymi pośladkami żony. 45-latka jest w tym momencie podejrzana o zabójstwo i sprawa ta z całą pewnością szybko się nie zakończy. Okazuje się, że do dramatu miało dojść, kiedy podczas sprzeczki kobieta usiłowała obezwładnić męża.

Rosja: Żona udusiła męża pośladkami

Tatiana przewróciła go na plecy i przycisnęła mu twarz do materaca i usiadła na głowie i szyi. Warto w tym momencie dodać, że kobieta ważyła ponad 100 kilogramów. Nogami przytrzymała pozostałe części ciała męża, żeby się nie ruszał. Bezbronny mężczyzna nie miał szans na ratunek - udusił się pod jej ciałem.

Kiedy sytuacja była już bardzo poważna - interweniowała córka pary. Pobiegła ona do sąsiadów i prosiła na wszystko, by Ci rozdzielili jej rodziców. Oni jednak postanowili nic nie zrobić, bo sytuacja ich zdaniem wcale nie była niebezpieczna. W międzyczasie Aidar stracił przytomność i zmarł.

Sekcja zwłok potwierdziła, że przyczyną śmierci była niewydolność oddechowa, spowodowana bezpośrednio przez ciężar Tatiany. W sądzie Tatiana tłumaczyła, że chciała tylko uspokoić męża, bo oboje byli bardzo pijani. Początkowo kobieta usłyszała zarzut za zabójstwa przez zaniedbanie. Sąd zmienił go jednak na zabójstwo.

W głowach wciąż nie mieści nam się powaga tej zbrodni.

logo Tu się dzieje