18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kradzież stulecia we Wrocławiu

Rutkowski potrzebuje pomocy. Wyznaczył 100 tys. zł nagrody!

20.11.2019  20:17
Kradzież we Wrocławiu i Rutkowski - złodzieje nie mają szans?
Kradzież we Wrocławiu i Rutkowski - złodzieje nie mają szans? Fot: YouTube/Patriot24.TV

„Detektyw” Krzysztof Rutkowski wrócił do akcji po weselu i nocach poślubnych, a na jego celowniku znalazła się kradzież stulecia we Wrocławiu. Ta sprawa nie jest jednak tak prosta jak jego fryzura. By odnaleźć skradzione miliony i złapać złodziei, została wyznaczona wysoka nagroda.

Kradzież we Wrocławiu – w czwartek 14 listopada złodzieje włamali się do jednego z domów i ukradli 2 mln złotych! Ustalono, że przeprowadzili akcję między godz. 18:45 a 21:00 i otworzyli okno wcześniej wybijając szybę kamieniem.

Jak podaje Krzysztof Rutkowski, złodzieje wiedzieli, że w domu znajduje się gotówka (środki przeznaczone na cele inwestycyjne) i gdzie ją schowano, bo nie przeszukiwali domu. Zabrali też biżuterię i torebkę marki Louis Vuitton, która może okazać się kluczowa w śledztwie. Była wykonana na zamówienie i miała inicjały A.K. – to prawdopodobnie jedyny taki egzemplarz w Polsce.

Próbowali łomem wyłamać drzwi i okno, niemniej wykorzystali leżący kamień na posesji. Wybili nim okno, otworzyli od wewnątrz i centralnie skierowali się do miejsca, gdzie trzymano pieniądze. Osoba pokrzywdzona prosiła nas o anonimowość - powiedział Rutkowski na konferencji prasowej.

W sprawę zaangażował się były detektyw Krzysztof Rutkowski wraz ze swoim biurem. Została przez niego wyznaczona nagroda pieniężna w wysokości 100 tys. złotych dla osoby, która przyczyni się do wskazania sprawców lub miejsca, w którym ukryli łupy. Informacje można przekazywać policji lub bezpośrednio do Rutkowskiego pod numerem 600-007-007

Rutkowski, kradzież we Wrocławiu i nagroda:

Przeczytaj więcej
Komentarze