18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nóż, żona i masakra

Morderstwo jak z horroru w Polsce

Wojciech Kozicki
08.01.2021  18:30
Rypin. Kobieta zamordowana przez męża nożem
Rypin. Kobieta zamordowana przez męża nożem Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Potworne morderstwo w Polsce. W Rypinie w Kujawsko-Pomorskiem młoda kobieta została zabita nożem. Potwierdzono, że otrzymała ciosy w serce i płuco, a następnie się wykrwawiła. Na miejscu tragedii znajdowała się też 7-letnia córka ofiary.

Rypin i morderstwo jak z horroru. 35-letnia kobieta została zabita za pomocą noża. Jak podaje RMF FM, sekcja zwłok kobiety ujawniła, że ofiara otrzymała 5 ciosów nożem, zadanych m.in. w serce i płuco.

Rypin i kobieta zabita nożem

Do morderstwa doszło prawdopodobnie wieczorem w poniedziałek. Policja dostała ok. godziny 19:00 wezwanie do awantury domowej. Funkcjonariusze udali się na interwencję do mieszkania w bloku w centrum Rypina. Policję powiadomili sąsiedzi.

Rmf24.pl podaje, że policjanci na miejscu w przedpokoju zastali zakrwawioną 35-latkę z ranami na ciele, co potwierdziła rzecznik prasowa tamtejszej komendy powiatowej asp. sztab. Dorota Rupińska. W mieszkaniu znajdowała się również 7-letnia córka ofiary.

Kobietę prawdopodobnie zabił jej 39-letni mąż, który już usłyszał zarzut zabójstwa. Jak na razie sąd zdecydował, że zostanie zastosowany 3-miesięczny areszt, ale mężczyźnie grozi dożywocie. W momencie zatrzymania, w wydychanym powietrzu miał ponad 1 promil alkoholu.

Trzy rany zostały zadane w okolicach klatki piersiowej. Jedna w jej centralnej części, a dwie w okolice lewego barku. Ponadto stwierdzono dwie rany kłute na lewej nodze. Przyczyną zgonu było wykrwawienie, a decydujące znaczenie miał cios w centralną część klatki piersiowej, gdyż nóż zranił serce i prawe płuco – powiedział zastępca Prokuratora Rejonowego w Rypinie prok. Jacek Lasiński. (RMF FM)

Policja zwraca uwagę, że sposób zadawania ciosów wskazuje, że sprawca był przeszkolony w walce nożem. Prawdopodobnie był kiedyś wojskowym, ale oficjalnie jeszcze tego nie potwierdzono.