18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Masakra w polskiej rodzinie

Udusił własną matkę gołymi rękami. Miał szokujący powód!

Wojciech Kozicki
16.12.2019  15:52
Morderstwo jak z horroru - syn udusił własną matkę gołymi rękami
Morderstwo jak z horroru - syn udusił własną matkę gołymi rękami Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Potworna zbrodnia w Rzeszowie. Jacek Ś. Popełnił morderstwo jak z horroru, a ofiarą psychopaty padła jego własna matka. Skatował ją żelazkiem i udusił ją gołymi rękami!

Sąsiadki opowiadają, że 82-letnia pani Cecylia było zdrową i miłą starszą panią, która codziennie chodziła do katedry. Jak podaje „Fakt”, mieszkała z 52-letnim synem Jackiem Ś. Przy ulicy Sikorskiego. Kawaler jest alkoholikiem i zeznał, że od kilku dni nie pił, więc był bardzo rozdrażniony.

Brutalne morderstwo w Polsce

Pokłócił się z matką i doszło do rękoczynów. Zwyrodnialec chwycił matkę za gardło i ściskał tak długo, aż ją udusił. Twierdzi, że nie pamięta jak ją zabijał. Sekcja wykazała również, że otrzymała liczne ciosy twardym narzędziem, prawdopodobnie żelazkiem.

Gdy na miejscu zjawiła się policja, okazało się, że potwór próbował się okaleczyć i był półprzytomny. Najpierw trafił do szpitala psychiatrycznego w Żurawicy, a przesłuchanie odbyło się po kilku dniach. Przyznał się do winy i grozi mu dożywocie.

Syn kobiety był przez nas notowany. Kilka lat temu skierowaliśmy do sądu przeciwko niemu akt oskarżenia za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna mieszkał z matką. Rodzina nie miała założonej “Niebieskiej Karty” – oświadczyła prokuratura. (rzeszow-news.pl)

Czytaj także
Przeczytaj więcej