18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

makabra

STRZELANINA W SZKOLE! Strzelał do dzieci. Są ofiary

26.09.2022  10:44
Strzelanina w szkole
Strzelanina w szkole Fot: Planeta

Dramatyczne wydarzenia w poniedziałek. W jednej ze szkół w Iżewsku w Rosji doszło do strzelaniny. jest co najmniej jedna ofiara śmiertelna i wielu rannych.

Wstrząsające wydarzenia w szkole nr 88 w Iżewsku w Rosji. Jak podaje Nexta, uzbrojony napastnik wtargnął do placówki, po czym zamordował ochroniarza i zaatakował uczniów. Jest wielu rannych.

W ataku śmierć poniósł ochroniarz szkoły. Rannych ma być dziewięcioro dzieci. Napastnik wszedł do jednej z sal i zaczął strzelać do uczniów. Nieoficjalnie - dzieci chowały się w klasach, jedną z rannych dziewczynek w swoim gabinecie miała ukryć dyrektorka placówki.

Strzelanina w szkole w Rosji

Za atakiem stoi dorosły mężczyzna. Jak na razie nie podano jego personaliów. Wiadomo jedynie, że był ubrany na czarno i uzbrojony w pistolet.

Informację o strzelaninie potwierdza rosyjskie ministerstwo spraw wewnętrznych. Jak poinformowali, podjęto działania w celu aresztowania napastnika. Wedle nieoficjalnych informacji, podanych m.in. przez Nexta, do aresztowania nie dojdzie - terrorysta miał popełnić samobójstwo.