18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aktywista LGBT uwolniony

Sąd wypuścił Margot. Michał Sz. wyszła na wolność

Wojciech Kozicki
28.08.2020  20:54
Margot na wolności - LGBT wygrało z prawem?
Margot na wolności - LGBT wygrało z prawem? Fot: Planeta

Aktywista LGBT Michał Sz., posługujący się pseudonimem Margot i uważający się za kobietę, został zwolniony z aresztu. Sąd uwzględnił zażalenie na decyzję o tymczasowym aresztowaniu.

Michał Sz., działający pod pseudonimem Margot, został wypuszczony z aresztu. Jak podaje Radio ZET, sąd uwzględnił zażalenie na decyzję o aresztowaniu, co potwierdził obrońca aktywisty Piotr Girdwoyń. Do sprawy odniósł się również ukochany Roberta Biedronia Krzysztof Śmiszek.

Areszt dla Margot

Sąd odwoławczy w Warszawie zwolnił Margot z aresztu tymczasowego. Areszt nie jest karą, tylko ostatecznym środkiem zapobiegawczym! Halo, panie Ziobro, pora się obudzić! – napisał Śmiszek na Twitterze.

Jak przypominają media, Sąd Okręgowy w Warszawie zdecydował 7 sierpnia, że Margot trafi do aresztu. Jest podejrzany o popełnienie czynu chuligańskiego polegającego na udziale w zbiegowisku, zaatakowaniu działacza fundacji pro-life oraz niszczeniu mienia należącego do fundacji.  Do sieci trafiło nagranie na którym widać brutalny napad na kierowcę furgonetki wspomnianej fundacji.

Sama aktywistka "Stop Bzdurom" jest też związana m.in. z szeroko komentowaną akcją umieszczenia tęczowych flag na pomnikach w stolicy – podaje radiozet.pl

Rmf24.pl przypomina, że w połowie lipca zgodnie z decyzją sądu wobec "Margot" zastosowano policyjny dozór i poręczenie w kwocie 7 tys. zł.

Margot i napad na kierowcę furgonetki fundacji pro-life [WIDEO]

Zagłosuj

Czy Robert Biedroń powinien być prezydentem Polski?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze