18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nagrali ich

Obsceniczne sceny w środku miasta. KOPULOWALI NA ŁAWCE W KLUBIE!

16.09.2020  14:17
Obsceniczne sceny w środku miasta. KOPULOWALI NA ŁAWCE W KLUBIE!
Obsceniczne sceny w środku miasta. KOPULOWALI NA ŁAWCE W KLUBIE! Fot: ADRIAN ŚLAZOK/REPORTER

Obsceniczne zachowanie w samym centrum Katowic. Para obnosiła się ze swą seksualnością na ławce - kobieta i mężczyzna uprawiali seks na oczach ludzi.

To już prawdziwa plaga. W ostatnich tygodniach do mediów co chwila trafiają nagrania par, uprawiających seks w przestrzeniach publicznych - na murku, ławce, środku ulicy... W czasie, gdy wielu Polaków oburza trzymanie za rękę partnera/partnerki tej samej płci (co nazywają "obrzydliwym obnoszeniem się z seksualnością"), nikogo nie rusza widok kopulujących na oczach innych ludzi par heteroseksualnych.

Tymczasem w środę głośno zrobiło się o kolejnym przypadku roznegliżowanych, zajętych jedynie sobą i uprawianiem stosunku płciowego ludzi. Tym razem padło na mężczyznę i kobietę z Katowic. Kochankowie zaatakowali ławkę w centrum miasta...

Seks na Mariackiej w Katowicach

Do mediów społecznościowych trafił szokujący film. nagranie krążące po sieci przedstawia kopulującą parę ludzi. Mężczyzna i kobieta leżą na ławce w jednym z lokali przy ulicy Mariackiej i oddają się seksualnym uciechom. Spółkującą parę nagrał telefonem przypadkowy przechodzień. Co ciekawe, wokół zainstalowane są aż cztery kamery miejskiego monitoringu - żadna z nich pary nie uchwyciła.

Do szokującego zdarzenia doszło najpewniej w niedzielę 13 września. O poranku, tuż po zamknięciu ostatnich lokali przy Mariackiej, mężczyzna z kobietą postanowili kontynuować sobotnią zabawę. Spieszyło im się tak bardzo, że nie zdążyli dotrzeć do łóżka.

Areszt za seks? Nie tym razem

Już wiadomo, że ani policja ani straż miejska sprawą się nie zajmują - nikt jej służbom nie zgłosił. - Najwidoczniej nikt nie poczuł się urażony tym nieobyczajnym zachowaniem - mówi "Dziennikowi Zachodniemu" mł. asp. Agnieszka Żyłka z KMP w Katowicach.

Tymczasem za uprawianie stosunku seksualnego, lub bardziej fachowo - za dopuszczenie się nieobyczajnego zachowania - w miejscu publicznym, kodeks karny przewiduje karę aresztu, ograniczenia wolności, nagany lub grzywny do 1,5 tys. złotych.

Przeczytaj więcej
Komentarze