18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rano zajęcia, a potem do wzięcia

Nauczycielka robiła "cimcirimci" z uczniem w aucie

07.10.2021  14:42
Kolejny uczeń poszkodowany. Nauczycielka znowu uprawiała seks z podopiecznym
Kolejny uczeń poszkodowany. Nauczycielka znowu uprawiała seks z podopiecznym Fot: Miami Dade Corrections and Rehabilitation

W USA znowu doszło do kontaktów seksualnych nauczycielki z uczniem. Tym razem to 31-letnia nauczycielka z Florydy zbytnio zbliżyła się do swojego podopiecznego w samochodzie. Zapewniła mu ostrą jazdę, chociaż nawet nie ruszyli w miejsca.

Kolejna nauczycielka w USA uprawiała seks w uczniem. 31-letnia Brittiny Lopez-Murray, prowadząca zajęcia z teatru, w poniedziałek została aresztowana, ponieważ wyszła na jaw jej zbyt bliska relacja z 14-letnim uczniem z gimnazjum, w którym pracowała. Spotykali się na bara-bara w samochodzie nauczycielki, gdy odbierała chłopca z zajęć koszykówki.

Nauczycielka uprawiała seks z uczniem. Erotyczna afera w szkole

W końcu sprawa wyszła na jaw, ponieważ w telefonie nastolatka znaleziono sprośne wiadomości od nauczycielki i erotyczne zdjęcia z nią w roli głównej. Zachęcała go również, by wysyłał jej swoje „nudesy”. Wiadomości od nauczycielki odkryła siostra poszkodowanego nastolatka i powiedziała o wszystkim ojcu.

Amerykańskie media potwierdziły, że nauczycielka została już aresztowana. Usłyszała zarzuty molestowania, naruszenia nietykalności cielesnej i współżycia seksualnego z dzieckiem. Ujawniono również, że pracowała w szkole od 4 lat, ale została już wyrzucona. Placówka oświadczyła, że "wszyscy pracownicy przechodzą szkolenie i mają obowiązek przestrzegać zasad postępowania etycznego"

Nauczycielka i uczeń początkowo flirtowali ze sobą przez SMS-y. W jednej z wiadomości kobieta miała wyznać chłopcu co do niego czuje. Znajomość szybko przeszła na wyższy poziom, kobieta zaczęła się umawiać z uczniem i uprawiać z nim seks – informuje Polsat News.

Czytaj także
Przeczytaj więcej