18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Punkt, seks, mecz

Ciężarna nauczycielka zgwałciła ucznia... przy swoich dzieciach?

Wojciech Kozicki
17.01.2020  17:51
Nauczycielka siatkówki ostro ćwiczyła z uczniem, chociaż nawet nie dotknęli piłki...
Nauczycielka siatkówki ostro ćwiczyła z uczniem, chociaż nawet nie dotknęli piłki... Fot: Tulsa County Jail

Amerykańskie nauczycielki posuwają się coraz dalej, media donoszą o kolejnych przypadkach, gdy kobiety uprawiają seks z uczniami w szkole. Czarna seria trwa, tym razem do swoich podopiecznych dobrała się trenerka siatkówki z liceum. Czy doszło do gwałtu?

Nauczycielka uprawiająca seks z uczniem? W USA to prawdziwa plaga! Tym razem w ręce policja wpadła Joyce Churchwell, która w miejscowości Tulusa w stanie Oklahoma miała baraszkować z noieletnimi. Jak na razie jest podejrzana o dobranie się do 18-latka.

Ciało pedagogiczne w akcji

Amerykańskie media piszą, że jurna 40-latka zwabiła ucznia do swojego domu i poszła z nim na całość pod nieobecność męża. W domu były jednak jej dzieci! Prawdopodobnie z pomocą innej kobiety, która również jest nauczycielką, zgwałciła nastolatka. Tak przynajmniej zeznał poszkodowany chłopak. Zgodnie z prawem, jego za seks z nauczycielką nie można ukarać w żaden sposób.

Chłopak zeznał, że dostał się do środka przez okno w sypialni i tam uprawiał seks z nauczycielką. W domu były jej dzieci. Twierdzi, że wcześniej wysyłała mu swoje nagie  zdjęcia - podaje heavy.com.

Kara za seks

Joyce Churchwell została aresztowana i szybko wyszła na wolność, ponieważ wpłaciła kaucję w wysokości 5 tys. dolarów. Może jednak wkrótce wrócić za kraty na długo, bo śledczy podejrzewają, że nieletnich ofiar jej seksualnego pożądania może być więcej. Polowania na chłopców urządzała na Snapchacie.

Okazało się, że gdy nauczycielka uprawiała seks z uczniem, była w zaawansowanej ciąży. Obecnie przygotowuje się do porodu, a szkoła Berryhill Schools wysłała ją na przymusowy urlop. Nie da się ukryć, zasłużyła na pałę z zachowania...