18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Patologia

Skandal w rytmie disco-polo. Muzyk proponował seks 14-latce?

22.09.2020  11:25
Skandal w świecie disco-polo
Skandal w świecie disco-polo Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Skandal w świecie disco-polo? 27-letni mężczyzna miał proponować współżycie seksualne 14-letniej dziewczynce. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jest on znanym muzykiem popularnego w Polsce gatunku.

Skandal wstrząsnął światem disco-polo w posadach. Znany, 27-letni muzyk miał proponować seks 14-letniej dziewczynce i wysyłać jej zdjęcia swoich narządów płciowych. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny znaleziono dodatkowo marihuanę, broń palną i kilkadziesiąt sztuk naboi.

Skandal w świecie disco-polo

27-latek został już zatrzymany, a nieoficjalne informacje mówią, że jest to znany muzyk disco-polo. Trójmiejscy policjanci ustalili już, że mężczyzna był przekonany iż koresponduje z dziewczynką tak młodą. Mężczyzna za pośrednictwem komunikatora internetowego składał jej niemoralne propozycje i wysyłał gorszące fotografie. 

Policjanci bardzo szybko ustalili tożsamość tego mężczyzny, którego zatrzymali w mieszkaniu na terenie powiatu wejherowskiego. W jego mieszkaniu znaleziono broń i narkotyki

- relacjonują gdańscy funkcjonariusze.

W mieszkaniu mężczyzny zabezpieczone zostały: tablet, komputery, telefon, pendrive'y, które teraz zbada biegły. To Radio Gdańsk jako pierwsze ustaliło, że zatrzymany jest znanym muzykiem disco-polo.

Usłyszał on już poważne zarzuty, takie jak: prezentowania treści pornograficznych oraz składania za pośrednictwem systemu teleinformatycznego małoletniemu poniżej lat 15 propozycji obcowania płciowego, posiadania środków odurzających oraz nielegalnego posiadania broni i amunicji.

W tym momencie mężczyzna objęty jest dozorem policyjnym. Za popełnione czyny grozi mu 8 lat więzienia. Byłby to nieciekawy koniec kariery. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej