18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostre gierki?

Skuł partnerkę kajdankami, nie umiał odpiąć. Policja ruszyła na pomoc

24.12.2019  12:55
Skuł partnerkę kajdankami, nie umiał odpiąć. Policja ruszyła na pomoc
Skuł partnerkę kajdankami, nie umiał odpiąć. Policja ruszyła na pomoc Fot: EAST NEWS

Święta sprzyjają romantycznym i erotycznym czynom. Pewna para postanowiła pobawić się kajdankami, niestety, partner nie potrafił uwolnić partnerki. Na pomoc musiała pospieszyć policja.

Święta to magiczny czas w roku. Nie tylko pyszne jedzenie i towarzystwo rodziny ludzie zaliczają w tym okresie. Niektórzy uważają, że to idealny moment na erotyczne eksperymenty, chociaż położne błagają, by je sobie darować. 

Święta i wpadka z kajdankami

Pewna para z Zabrza postanowiła pofiglować przy użyciu kajdanek. Problem w tym, że o ile partner bez problemu skuł swoją partnerkę, o tyle uwolnić już jej nie potrafił.

Spanikowany mężczyzna zadzwonił na policję, jednakże, gdy ta już do pary jechała - jego zręczne palce jakoś otworzyły zamek kajdanek. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce mogli, co najwyżej pouczyć parę kochanków i wydać instrukcję obsługi do kajdanek.

Przy okazji policjanci z przekąsem przypominają, aby upominki, które otrzymamy pod choinką, były używane w sposób odpowiedzialny i zgodny z przeznaczeniem. W przeciwnym wypadku niewinna zabawa może stać się koszmarem i wieloletnim powodem do wstydu.  

Przeczytaj więcej
Komentarze