18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nowy rzeźnik?

Makabryczne odkrycie! Ciało kobiety poćwiartowane

17.01.2020  09:51
Makabryczne odkrycie! Ciało kobiety poćwiartowane
Makabryczne odkrycie! Ciało kobiety poćwiartowane Fot: Shutterstock

Policja odkryła poćwiartowane zwłoki kobiety, to najpewniej zaginiona  64-latka - podaje Radio ZET. Do makabry doszło w Skwierzynie w województwie lubuskim.

Makabra na zachodzie Polski. W Skwierzynie w województwie lubuskim policja odkryła poćwiartowane zwłoki. To najprawdopodobniej ciało 64-letniej kobiety.

Informację o makabrze jako pierwsza podała reporterka Radia ZET Natalia Żyto.

Prawdopodobnie brutalne morderstwo w Skwierzynie w Lubuskiem - dowiaduje się RADIO ZET. Policja znalazła poćwiartowane ciało kobiety. Na miejscu był jej konkubent, był pijany.

Konkubent mordercą?

64-latka zaginęła co najmniej kilka dni temu. Policję zawiadomiła zaniepokojona pracownica ośrodka pomocy społecznej. Informowała, że od dłuższego czasu nie ma kontaktu z podopieczną.

Rozczłonkowane zwłoki policja odnalazła w pomieszczeniu gospodarczym. W mieszkaniu przebywał pijany konkubent zaginionej - miał 2 promile alkoholu we krwi i składał sprzeczne zeznania.

Nie jest jeszcze stuprocentowo pewne, czy odkryte szczątki to ciało zaginionej 64-latki - natychmiastowa identyfikacja nie była możliwa przez stan zwłok.

Czytaj także
Przeczytaj więcej