18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror w Słupsku

Martwy noworodek w mieszkaniu. Matką jest nastolatka!

Wojciech Kozicki
01.10.2020  13:52
Martwe dziecko i niepełnoletnia matka - dramat w Słupsku
Martwe dziecko i niepełnoletnia matka - dramat w Słupsku Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Dramat na słupskim Zatorzu. Policja prowadzi postępowanie ws. śmierci noworodka. Wiadomo już, że jego matka była nastolatka. Czy przyczyniła się do śmierci dziecka? Czy dziecko urodziło się martwe?

Słupsk i horror na Zatorzu. W mieszkaniu został znaleziony martwy noworodek, którego matką okazała się 17-latka, co potwierdził Prokurator Rejonowa w Słupsku Magdalena Gadoś. Policja ze względu na dobro śledztwa i wiek matki nie ujawnia więcej informacji o sprawie. Lokalna prasa podaje jednak, że „wszczęto postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci noworodka”.

Nastolatka w ciąży i martwe dziecko

„Dziennik Bałtycki” podaje, że dziecko prawdopodobnie przyszło na świat we wspomnianym mieszkaniu w nocy z soboty na niedzielę. Służby w lokalu pojawiły się  służby. Nie ustalono jeszcze, czy na ciele dziecka znaleziono ślady obrażeń oraz czy dziecko urodziło się żywe czy martwe.  W czwartek w Katedrze i Zakładzie Medycyny Sądowej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ma odbyć się sekcja zwłok noworodka.

Śledczy nie podjęli jeszcze czynności związanych z matką dziecka - przekazała prokurator Gadoś. Przesłuchani zostali z kolei bliscy nastolatki – podaje Polsat News.

 

Czytaj także