18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Masakra na ulicy!

Słynny Bokser zabił człowieka. Jak wściekłe zwierzę! [WIDEO +18]

Wojciech Kozicki
29.07.2020  14:08
Rosyjski bokser zadał śmiertelny cios - potworna bójka na ulicy
Rosyjski bokser zadał śmiertelny cios - potworna bójka na ulicy Fot: Instagram, Pixabay

Rosyjski bokser Michaił Startsew okazał się śmiercionośną maszyną nie tylko na ringu. Znęcał się nad niepełnosprawnym i zabił człowieka na ulicy jednym ciosem! Do sieci trafiło nagranie wideo z ulicznej masakry.

Michaił Startsew to słynny rosyjski pięściarz. Jego sportowa kariera, a zarazem pobyt na wolności, dobiegły końca. Jak podają rosyjskie media, wziął udział w ulicznej bójce w mieście Barnau na Syberii i zabił człowieka.

Rosyjski bokser zabił jak wściekłe zwierzę!

Startsew pastwił się nad niepełnosprawnym mężczyzną poruszającym się o lasce. Towarzyszyła mu wówczas rosyjska kickbokserka Lilia Voroguszina. W pewnym momencie, co zostało uchwycone na wideo na Instagramie, zadał potworny cios osobie, która chciała go powstrzymać. Paweł Pochłow uderzył głową o beton i zmarł na miejscu.

Dwójka emerytowanych już zawodowych sportowców miała znęcać się fizycznie nad niepełnosprawnym mężczyzną. Wtem agresorów próbował uspokoić jeden z młodszych mężczyzn Paweł Pochłow, który apelował o zażegnanie ulicznego konfliktu – podaje mma.pl.

Policja zatrzymała Startsewa i jego towarzyszkę. Służby starają się ustalić przebieg wydarzeń.

Startsew Michaił. To zwierze sprawiło, że mój ukochany mąż i ojciec trójki dzieci nie żyje. To była miła, sympatyczna osoba, która nie mogła przejść obojętnie obok niepełnosprawnego mężczyzny, który był bity (...) Po prostu próbował odgarniać te szumowiny! Mój Pasza przyszedł z pomocą, ale Vorogushina, mistrzyni kickboxingu wraz ze swoją przyjaciółką zaczęła po nim skakać i go bić. Potem był ten fatalny cios... i natychmiastowa śmierć. NATYCHMIASTOWA! Żadna z tych szumowin nie przeprosiła mnie, ani moich rodziców  – napisała w mediach społecznościowych wdowa po zabitym mężczyźnie. (SE.pl)

Rosyjski bokser zadał śmiertelny cios [WIDEO]

 

logo Tu się dzieje