18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stłuczka w Warszawie

Słynny polski youtuber miał wypadek. Auto skasowane!

Wojciech Kozicki
01.08.2020  16:42
Zlot Car Show Hi5 zakończony karambolem samochodów
Zlot Car Show Hi5 zakończony karambolem samochodów Fot: Luka Maro

Słynny polski youtuber motoryzacyjny miał wypadek samochodowy w Warszawie. Jego Ford Mustang został rozbity w zderzeniu z dwoma innymi samochodami. Jaka była przyczyna wypadku?

Poważny wypadek samochodowy w  Warszawie na Białołęce. 31 lipca w stolicy odbył się zlot Car Show Hi5, który był organizowany przez youtubera o pseudonimie Hi5. Gwiazdor po jego zakończeniu skasował w sumie 3 samochody.

Youtuber miał wypadek w Warszawie

Jak podaje „Super Express”, zmasakrowany został samochód youtubera, czyli Ford Mustang. Ucierpiały również Honda Accord i Volkswagen Golf. W wyniku wypadku jedna osoba trafiła do szpitala. Nie ustalono jeszcze  przyczyny wypadku, ale pracują już nad tym funkcjonariusze policji.

Do wypadku trzech pojazdów doszło po zakończeniu CAR SHOW Hi_5 – Zlot Motoryzacyjny ”Podaj Rękę Maćkowi” na warszawskiej Białołęce ok. godziny 20:10 przy ul. Płochocińskiej na wysokości przystanku autobusowego Wartka w kierunku Modlińskiej. Zderzyły się tam Ford Mustang, Volkswagen i Honda. Z relacji świadków sprawcą wypadku okazał się słynny Youtuber Forda Mustanga. W wyniku zderzenia jedna osoba została ranna i przetransportowana przez ZRM do szpitala.e – podaje Luka Maro.

Polski youtuber miał wypadek samochodowy – czy zawinił Hi5?

 

Czytaj także
Przeczytaj więcej