18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"stracił przytomność"

Śmierć na komisariacie policji w Poznaniu! Nie żyje 18-letni chłopak

Emilia Waszczuk
20.02.2020  07:47
Śmierć na komisariacie policji w Poznaniu! Nie żyje 18-letni chłopak
Śmierć na komisariacie policji w Poznaniu! Nie żyje 18-letni chłopak Fot: Flickr

18-letni chłopak został zatrzymany w środę przez policjantów z Pozanania. Po przewiezieniu na komisariat zmarł. Co tam się wydarzyło?

Koszmarne doniesienia z Poznania. W środę na jednym z komisariatów, w tajemniczych okolicznościach zmarł 18-letni chłopak.

Zatrzymany został przewieziony na posterunek po awanturze domowej. Policję w sprawie zawiadomiła jego matka. Poprosiła o interwencję, tłumacząc, że jej 18-letni syn awanturuje się i jest agresywny. Podejrzewała, że może być pod wpływem narkotyków.

Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, zobaczyli, że młody mężczyzna szarpie się z kobietą i ją bije. Mieszkanie było zdemolowane. Żeby zatrzymać agresywnego 18-latka, trzeba było wezwać drugi patrol

- poinformował rzecznik prasowy wielkopolskiej policji, Andrzej Borowiak.

Śmierć na komisariacie

Po przewiezieniu na komisariat 18-latek miał niespodziewanie zacząć tracić przytomność. Doszło do zatrzymania akcji serca. Policjanci podjęli resuscytację, a reanimacja trwała kilkadziesiąt minut. Niestety, chłopaka nie udało się utrzymać przy życiu.

Sprawę śmierci nastolatka zbada prokuratura. Zajściem zajmuje się też Wydział Kontroli KWP. Wstępnie wiadomo, że chłopak chorował i zażywał substancje psychoaktywne.

Z informacji uzyskanych od rodziny wynika, że chorował na serce i że zażywał substancje psychoaktywne. Wcześniej w miejscu jego zamieszkania wielokrotnie podejmowane były interwencje policji po zgłoszeniach matki agresywnego 18-latka

- przekazał Andrzej Borowiak.

Policja już wcześniej wielokrotnie podejmowała czynności w jego mieszkaniu.