18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Śmierć podczas domowej kwarantanny. Szokujące doniesienia

29.11.2021  20:37
49-latek zmarł z przyczyn naturalnych
49-latek zmarł z przyczyn naturalnych Fot: DarSzach/Shutterstock

Nie żyje 49-latek, który wraz ze swoją 74-letnią matką przebywał na domowej kwarantannie. Kobieta w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala. Lekarz poinformował, że mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych.

Szczegóły dramatycznego zdarzenia przekazała mł. asp. Joanna Szczepaniak z KPP w Staszowie. Jak poinformowała, w niedzielę policjanci sprawdzali mieszkania osób objętych kwarantanną, by upewnić się, że nikt nie łamie nałożonych restrykcji. Pod drzwiami jednego z domów zostali poproszeni o pomoc.

49-latek zmarł podczas kwarantanny

Starsza kobieta twierdziła, że nie może wstać z łóżka, a jej syn jest nieprzytomny. Drzwi były zamknięte, przez co na pomoc wezwano medyków oraz straż pożarną.

Po wejściu do mieszkania okazało się, że 49-letni syn kobiety nie daje znaków życia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon z przyczyn naturalnych - relacjonowała Szczepaniak.

Pomocy medycznej potrzebowała natomiast 74-letnia matka zmarłego. Kobieta w ciężkim stanie została zabrana do szpitala.

Według raportu Ministerstwa Zdrowia w poniedziałek na terenie województwa świętokrzyskiego stwierdzono 182 nowe zakażenia koronawirusem. Kwarantanną objęto 12 866 osób.

Czytaj także