18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczne wieści

Śmiertelny wypadek na Lubelszczyźnie. Auta zostały zmiażdżone

18.07.2022  13:32
Dwie osoby zginęły w wypadku na Lubelszczyźnie
Dwie osoby zginęły w wypadku na Lubelszczyźnie Fot: Lubelska Policja

21-letni kierowca audi z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzając w jadące z naprzeciwka auto. Na miejscu zginęły dwie osoby, siedmiu podróżujących odniosło obrażenia. Śledczy pracują nad wyjaśnieniem przyczyn tragicznego zdarzenia.

W sobotę po godzinie 22 lubelskie służby otrzymały informację o zderzeniu dwóch aut w miejscowości Pobołowice-Kolonia. W wypadku zginęły dwie osoby, dwóch kierowców oraz pięcioro pasażerów trafiło do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący audi 21-latek z nieznanych jak dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia się z jadącym z naprzeciwka samochodem kia. Pojazdem tym kierowała 23-letnia kobieta - relacjonowała kom. Anna Kamola, rzecznik prasowy lubelskiej policji.

Policja poinformowała, że na miejscu zginęła 40-latka oraz 17-latek.

Tragedia na Lubelszczyźnie

Na miejscu śledczy przeprowadzili oględziny wraz z udziałem prokuratora. Jak dodała kom. Kamola, "na odcinku, na którym doszło do wypadku, obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h, kierowcy byli trzeźwi".

Obecnie w szpitalu pozostają dwie osoby. Wyjaśnieniem okoliczności i przyczyn tragedii zajmuje się policja pod nadzorem prokuratury.

Zobacz także
Czytaj także