18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragiczne doniesienia

Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Auto zostało zmiażdżone

24.07.2022  12:36
42-letnia pasażerka zginęła na Mazowszu
42-letnia pasażerka zginęła na Mazowszu Fot: Policja Wyszków/Facebook

W sobotę wieczorem służby otrzymały zgłoszenie o wypadku, do którego doszło między Łochowem a Wyszkowem. 37-latka kierująca nissanem z niewyjaśnionych przyczyn straciła kontrolę nad autem, po czym zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się czołowo z oplem. Na miejscu zginęła 42-letnia pasażerka nissana.

Do tragedii doszło nieopodal miejscowości Kamieńczyk (woj. mazowieckie) na drodze krajowej numer 62 w pobliżu Łochowa. Według informacji przekazanych przez służby doszło tam do zderzenia dwóch aut - opla i nissana.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca nissanem jadąc w stronę Łochowa, na łuku drogi straciła panowanie nad osobówką, wpadła w poślizg, a następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącym z naprzeciwka oplem - przekazał kom. Damian Wroczyński z KPP w Wyszkowie.

Jak dodał Wroczyński, na miejscu panowały niesprzyjające warunki drogowe ze względu na obfite opady deszczu, które pokryły rozgrzany wcześniej asfalt. Droga na kilka godzin została całkowicie zablokowana.

Nie żyje 42-letnia pasażerka

Pomimo udzielonej pierwszej pomocy na miejscu zmarła 42-letnia pasażerka nissana. Do szpitala trafiła kobieta kierująca autem, a także troje dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

Osobom podróżującym oplem służby udzieliły na miejscu pomocy medycznej. Zarówno 36-letnia kierująca, jak i dzieci nie wymagały hospitalizacji.