18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czołowe zderzenie aut

Śmiertelny wypadek w Małopolsce. Nie żyje kierowca, wielu rannych

28.06.2022  12:32
Tragedia w Małopolsce
Tragedia w Małopolsce Fot: Patrol998-Małopolska/Facebook

We wtorek w miejscowości Czułówek doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. Na miejscu zginął 44-letni mężczyzna. Siedem osób trafiło do szpitala z obrażeniami ciała.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek po godzinie 5 rano na drodze wojewódzkiej nr 780 w miejscowości Czułówek. Kierowca skody wyjechał poza swój pas ruchu, uderzając w jadące z naprzeciwka auto.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Skody z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzając się z jadącym z naprzeciwka Fordem - mówiła w rozmowie z polsatnews.pl podkom. Barbara Szczerba z KWP w Krakowie.

Kilka osób zostało zakleszczonych w pojazdach. Do ich wydobycia konieczne było użycie przez strażaków narzędzi hydraulicznych.

Śmierć w Czułówku

Służby nie zdołały uratować życia 44-letniego kierowcy Forda. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR, który zabrał pasażera z najcięższymi obrażeniami. Sześć osób trafiło do szpitala, stan niektórych oceniany jest jako poważny.

Samochody po zderzeniu znajdowały się w rowach, po przeciwnych stronach jezdni. Jeden z pojazdów dachował - informują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czułówku.

Droga wojewódzka przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci pracują nad ustaleniem przyczyn i okoliczności tragicznego wypadku.