18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zero wyobraźni

Tragiczny wypadek na Śląsku. Pijany 29-latek za kółkiem

10.01.2022  13:36
Śmiertelny wypadek na Śląsku
Śmiertelny wypadek na Śląsku Fot: OSP Koziegłowy/Facebook

Służby przekazały szczegóły tragicznego wypadku, do którego doszło w Siedlcu Dużym (woj. śląskie). 29-letni kierowca w trakcie wyprzedzania uderzył w inne auto, spychając je z drogi. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny ponad 2 promile alkoholu.

Do tragicznego wypadku doszło nieopodal miejscowości Siedlec Duży. 29-letni kierowca Fiata, jadąc DK 91, uderzył w inne auto podczas manewru wyprzedzania. Oba samochody wypadły z drogi.

Pasażer Fiata  został przetransportowany do szpitala. Jego stan oceniany był jako ciężki.

Na miejsce zadysponowano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, ale podjęto decyzję o transporcie rannego mężczyzny do szpitala karetką. Jego stan jest ciężki - mówiła rzecznik prasowa KPP w Myszkowie, Barbara Poznańska.

Niestety, życia poszkodowanego 27-latka nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Wypadek w Siedlcu Dużym

Jak informuje portal radiopiekary.pl, sprawca wypadku po wyjściu z auta rozpoczął pieszą ucieczkę, lecz po chwili został zatrzymany. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna kierował także bez prawa jazdy.

Pijany pirat drogowy został przewieziony do aresztu. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.