18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pedofil winny?

Smutne informacje o Madeleine McCann. Mają dowody

Wojciech Kozicki
16.06.2020  11:34
Wiedzą gdzie jest ciało dziecka? Poinformowali rodziców o jego śmierci
Wiedzą gdzie jest ciało dziecka? Poinformowali rodziców o jego śmierci Fot: Facebook

Czy sprawa Madeleine McCann zostanie rozwiązana? Wszystko wskazuje na kolejny przełom i „zwrot akcji”. Niestety, policja poinformowała już rodziców dziewczynki, że ich zaginiona córka nie żyje. Czy rozpoczęto poszukiwania ciała w studni?

Sprawa Madeleine McCann to tajemnicze zaginięcie do którego doszło w 2007 roku w apartamencie w Portugalii. W sprawie pojawiają się nowe informacje, a porywaczem może okazać się potworny pedofil z Niemiec Christian B. Pojawiły się nawet pogłoski, że mógł rzucić 4-latkę świniom na pożarcie.

Zaginięcie Madeleine McCann i nowe dowody oraz informacje

Niemieccy śledczy niedawno ogłosili, że skoro głównym podejrzanym jest ktoś taki jak Christian B., to zakładają śmierć dziecka. Kolejne nowe informacje i doniesienia wydają się potwierdzać najczarniejszy scenariusz, a prokurator Hans Christian Wolter ogłosił, że są już dowody na to, że zwyrodnialec zamordował Madeleine McCann. Dla dobra śledztwa nie chce jednak ujawnić szczegółów.

Tymczasem media donoszą, że rodzice Madeleine McCann zostali już oficjalnie poinformowani o jej śmierci przez policję. Służby prowadzą obecnie poszukiwania ciała i zostanie sprawdzona studnia znajdująca się na posesji w Praia da Luz w Portugalii, gdzie mieszkał Christian B.

Dom, na którym znajduje się studnia, położony jest o pół godz. drogi od miejsca, w którym przebywała 4-latka w dniu zaginięcia. Na terenie posesji jest kilka studni. W śledztwo zaangażowana jest portugalska i niemiecka policja- pisze Onet.pl

Christian B. przebywa obecnie w więzieniu. Był skazywany już za czyny pedofilskie. Dostał też wyrok za zgwałcenie i torturowanie 72-letniej Amerykanki.

 

Czytaj także
Przeczytaj więcej