18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przerażające

Sołtys rzucił się na żonę. Okładał ją krzesłem [DRASTYCZNE WIDEO]

03.01.2020  10:10
Sołtys rzucił się na żonę. Okładał ją krzesłem [DRASTYCZNE WIDEO]
Sołtys rzucił się na żonę. Okładał ją krzesłem [DRASTYCZNE WIDEO] Fot: Shutterstock

Sołtys Nieczysławek brutalnie pobił żonę. Teraz twierdzi, że mu strasznie wstyd i się... nie tłumaczy. Jego okrutny czyn został nagrany, a wideo trafiło do sieci.

Wieś Nieczysławki nagle znalazła się na językach całej Polski. Wszystko przez szokujące nagranie, na którym sołtys brutalnie, bezlitośnie atakuje swoją żonę.

Do zdarzenia doszło na urodzinach jego matki. Pijany sołtys Nieczysławek uderzył żonę w twarz, ta w odwecie rzuciła w niego talerzem. Wtedy rozszalały mężczyzna chwycił krzesło i zaczął partnerkę okładać. Zajście zarejestrował jeden z gości, po czym udostępnił w sieci.

Dlaczego doszło do bójki? Żona sołtysa zabroniła mu wsiadać po alkoholu za kierownicę!

Sołtys się wstydzi

Sołtys Nieczysławek już poniósł konsekwencje swojego zachowania. Wójt gminy Reńska Wieś informuje, że mężczyzna stracił stanowisko.

W związku z nagannym zachowaniem sołtysa sołectwa Naczysławki, podczas prywatnej imprezy rodzinnej, zarejestrowanym i upublicznionym w sieci internet, w imieniu swoim i naszej społeczności gminnej wyrażam swoje głębokie oburzenie i słowa potępienia wobec takiego zachowania. Zachowanie takie nie przystoi zarówno osobie sprawującej funkcję publiczną, jak i w ogóle człowiekowi jako takiemu. Po przeprowadzeniu z sołtysem rozmowy, złożył on dziś rezygnację z pełnionej funkcji.

Co o pobiciu mówi główny zainteresowany? Nie przeprasza, nawet się nie tłumaczy - było minęło - mówi jedynie zawstydzony.

Jest mi wstyd, przyznaję się do wszystkiego i koniec. Było, minęło i koniec

- powiedział.