18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bestia nie człowiek

Wrzuciła szczeniaki do toalety. Słychać było tylko pisk

06.12.2019  11:24
Wrzuciła szczeniaki do toalety. Słychać było tylko pisk
Wrzuciła szczeniaki do toalety. Słychać było tylko pisk Fot: Zenon Zyburtowicz/East News

Szczeniaki dopiero co przyszły na świat, a już spotkały się z ludzkim okrucieństwem. 58-letnia kobieta wrzuciła maluchy do toalety, w ten sposób chciała się ich pozbyć raz na zawsze. 

Szczeniaki dopiero co pojawiły się na świecie, a już z ręki człowieka spotkała je straszna krzywda. Właścicielka suki, która się oszczeniła, spakowała maleństwa w torbę i wrzuciła je do toalety.

Szczeniaki próbowała utopić w sławojce 

Słychać było jedynie przeraźliwy pisk. Dramat rozegrał się w województwie dolnośląskim. Bestialska właścicielka przywiązała suczkę, by ta nie mogła bronić swoich dzieci, a sama postanowiła je zgładzić.

Maluszki walczyły o życie i dzięki temu, że przeraźliwie piszczały, udało się je uratować - zareagował bowiem sąsiad podłej kobiety, któremu udało się wyłowić psie dzieci z przydomowej toalety. 58-latka została już zatrzymana przez policję. Przyznała się do przestępstwa i trafiła do aresztu.

Szczeniaki są całe, a bardziej szczegółowe badania wykazały, że w chwili popełnienia przestępstwa ich właścicielka była nietrzeźwa. Aktualnie wszystkie psy trafiły pod opiekę schroniska.

Za to, czego się dopuściła, kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także