18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polski Desperado

Spotkał na ulicy byłą z nowym facetem. Pobił go gitarą

Bartłomiej Ciepielewski
09.02.2021  19:43
Mężczyzna zaatakował przechodnia gitarą
Mężczyzna zaatakował przechodnia gitarą Fot: Rex Features/ EAST NEWS

Opolscy funkcjonariusze zatrzymali 31-latka, który widząc swoją byłą dziewczynę z innym mężczyzną, zaatakował go gitarą. Muzykalnemu agresorowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak poinformowali funkcjonariusze opolskiej KW Policji, 4 lutego otrzymano zgłoszenie o pobiciu w centrum miasta. Wysłani na miejsce mundurowi ustalili, że sprawcą napaści był 31-latek, który przechodząc ulicą, zauważył byłą partnerkę w towarzystwie nowego adoratora. Między mężczyznami doszło do awantury.

31-latek powalił na ziemię pokrzywdzonego, a następnie zaczął go kopać. Kończąc nierówny pojedynek, kilkukrotnie uderzył 47-latka gitarą, którą mu wcześniej zabrał. Mężczyzna z licznymi złamaniami i stłuczeniami trafił do szpitala.

Gitarowy rozbójnik wróci do więzienia

Policjanci szybko namierzyli agresora, który jak się okazało, niedawno wyszedł z więzienia. Podczas zatrzymania, mężczyzna znieważył interweniujących policjantów.

Zatrzymany usłyszał zarzut umyślnego zamachu na zdrowie 47-latka, a także znieważenia funkcjonariuszy publicznych. Policja i prokuratura wnioskowały o tymczasowy areszt dla mężczyzny – poinformowała opolska policja.

Wobec podejrzanego zastosowano dozór policyjny oraz zakazano mu zbliżać się do poszkodowanego i opuszczać kraj. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.