18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kiedy rodzina zazna spokoju?

Sprawa Iwony Wieczorek. Świadkowi POSTAWIONO ZARZUTY!

21.10.2022  15:31
Postawiono zarzuty świadkowi w sprawie Iwony Wieczorek
Postawiono zarzuty świadkowi w sprawie Iwony Wieczorek Fot: Piotr Hukało/East News, Facebook

Policja przeszukała mieszkanie jednego ze świadków, który był z Iwoną Wieczorek w noc, kiedy zaginęła. W związku z tym, co znaleźli, postawili Pawłowi P. zarzut – posiadania narkotyków. W jego domu odkryto sześć gram nielegalnych środków odurzających.

„Fakt” informuje, że policja przez wiele godzin przeszukiwała mieszkanie jednego ze świadków w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek, Pawła P. Archiwum X wznowiło bowiem śledztwo w związku ze sprawą sprzed 12 lat. Nie jest jasne jednak, dlaczego mieszkanie Pawła P. zostało przeszukane, bowiem był wcześniej traktowany w charakterze świadka.

Podczas czynności, które były realizowane do innego postępowania, w domu mężczyzny ujawniono środki odurzające w ilości sześciu gramów. Badania wykazały, że była to marihuana

- przekazała Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Mężczyźnie postawiono zarzut

Pawłowi P. przedstawiono zarzut popełnienia przestępstwa za posiadanie marihuany. Grozi mu za to nawet do trzech lat więzienia. Sprawa oczywiście w żaden sposób nie jest związana z zaginięciem Iwony Wieczorek, choć mieszkanie świadka zostało przeszukane właśnie z powodu sprawy sprzed 12 lat. Adwokat Pawła P. zapowiedział, że zaskarży decyzję o przeszukaniu do sądu.

Sprawa Iwony Wieczorek

Wielu czytelników pewnie pamięta sprawę, którą żyła cała Polska – w 2010 roku zaginęła Iwona Wieczorek, która poszła na imprezę do Sopotu. Nie wracała ze znajomymi taksówką, lecz zdecydowała się ruszyć do domu pieszo. O godzinie 4:12 po raz ostatni zarejestrowała ją kamera – szedł za nią mężczyzna, którego nigdy nie udało się znaleźć. Ponoć wcześniej pokłóciła się z przyjaciółmi. Sławę na tej sprawie zyskał Krzysztof Rutkowski, "detektyw", który stworzył na jej temat dziesiątki teorii. Wciąż nie wiadomo, co stało się z Iwoną Wieczorek.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także