18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piekielny dusiciel-gej

Popełnił szokujące morderstwo. Winny opętany kurczak?

Wojciech Kozicki
15.11.2019  17:33
Morderca udusił siostrę - opętanie czy schizofrenia?
Morderca udusił siostrę - opętanie czy schizofrenia? Fot: Twitter

Makabryczna zbrodnia w Wielkiej Brytanii. Czy za to morderstwo odpowiadają demony i opętanie? Psychopata twierdzi, że słyszał głosy w głowie i to one kazały mu zabić siostrę.

Rewident księgowy Khalid Ashraf udusił swoją siostrę w mieszkaniu w Londynie. Twierdzi, że to głosy w głowie kazały mu 5 stycznia 2019 roku popełnić morderstwo, a na jaw wychodzą szokujące fakty o jego zdrowiu psychicznym.

Choroba psychiczna czy opętanie?

Siostra Ashrafa ostrzegała swojego chłopaka, że jej brat dziwnie się zachowywał. Podobno kurczak na talerzu, którego zjadł pewnego dnia na obiad, mówił mu o wybranku siostry i sugerował popełnienie morderstwa. Mężczyzna zignorował jednak niebezpieczeństwo. Ashraf podczas aresztowania powiedział, że to szatan kazał mu zabić siostrę.

32-letni morderca pochodzi z Pakistanu. Została u niego zdiagnozowana schizofrenia paranoidalna. Przyznał się do morderstwa i skazano go na pobyt w szpitalu psychiatrycznym.

Okazało się, że Khalid Ashraf to „niepraktykujący gej". W 2011 roku zaraził się wirusem HIV, co miało powodować u niego silną depresję.

Działałem jak na autopilocie. Byłem kontrolowany i to musiało się stać. Dusiłem ją i czułem, że robiłem coś właściwego. Gdy już ją udusiłem usłyszałem w głowie głos, który mówił, że jutro wszystko będzie z nią okej. To szatan szepcze do uszu ludzi, manipuluje i kłamie, zmuszając ich do grzechu – wyznał Ashraf podczas przesłuchania.
Czytaj także