18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Atak rewolwerowca

Strzelanina w Lublinie. Pijany 56-latek zaatakował klienta baru

Bartłomiej Ciepielewski
28.07.2021  18:50
Rewolwerowiec trafi za kratki
Rewolwerowiec trafi za kratki Fot: Maksym Dykha/Shutterstock

Horror rozegrał się w jednym z barów w centrum Lublina. Pijany 56-latek wyciągnął broń i strzelił w stronę innego klienta. Mężczyznę obezwładniła obsługa lokalu.

Około północy dyżurny KMP w Lublinie otrzymał zgłoszenie o strzelaninie w jednym z barów w centrum Lublina. Z przekazanych przez obsługę informacji wynikało, że jeden z klientów zaatakował rewolwerem mężczyznę znajdującego się w lokalu.

56-latek chciał postrzelić klienta

Na miejsce wysłano patrol policji, który potwierdził zgłoszenie i zatrzymał agresywnego napastnika. Jak poinformowali świadkowie, mężczyzna, siedząc przy barze, bez żadnego powodu wyciągnął rewolwer gazowy i oddał kilka strzałów w stronę innego klienta. 56-latek w trakcie zatrzymania był nietrzeźwy. Powód jego ataku nie jest znany.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania bez zezwolenia broni gazowej oraz narażenia na niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w recydywie – przekazał Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

Oskarżony był już w przeszłości karany, a rok temu opuścił zakład karny. Teraz trafi do aresztu, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące. Za popełnione czyny może trafić za karki nawet na osiem lat. Klient, który został zaatakowany, nie doznał żadnych obrażeń.