18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska to już Dziki Zachód?

Strzelanina w Polsce, atak na policjantów. Przestępca na wolności!

Wojciech Kozicki
22.06.2021  13:54
Trwa obława pod Warszawą. Groźny przestępca na wolności
Trwa obława pod Warszawą. Groźny przestępca na wolności Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER/East News

Kolejna strzelanina w Polsce, nasza sympatyczna ojczyzna zamienia się już chyba w Dziki Zachód. Tym razem sceny jak z filmu akcji rozegrały się w Raszynie pod Warszawą. Trwa obława na niebezpiecznego przestępcę.

Raszyn pod Warszawą i niebezpieczny przestępca na wolności. Mężczyzna był obserwowany przez funkcjonariuszy, ponieważ wytypowano go jako prawdopodobnego sprawcę przestępstwa. Gdy policyjny patrol chciał go zatrzymać, doszło do dramatu.

Strzelanina i policyjny pościg pod Raszynem

Kierowca nie miał zamiaru się zatrzymać i docisnął wściekle pedał gazu. Prawie przejechał stojących mu drodze policjantów, a ci zdecydowali się oddać strzały w kierunku oddalającego się pojazdu.

Jak poinformowała młodsza aspirant Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji, kierowca usiłował staranować funkcjonariuszy, którzy po tej próbie oddali strzały w jego kierunku. Gdy uciekł, rozpoczęli obławę – informuje wawalove.wp.pl.

Kierowca przejechał kilkanaście metrów i porzucił pojazd. Zaczął uciekać pieszo, a policja rozpoczęła pościg i wezwała posiłki. Wciąż nie udało się schwytać przestępcy, trwa obława w okolicach Raszyna. W akcję zaangażowany jest śmigłowiec policyjny, sprowadzono również psy tropiące.

Czytaj także
Przeczytaj więcej