18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krwawy weekend

Strzelanina w centrum miasta! Są ranni, policja poszukuje sprawców

08.05.2022  11:40
Trzy osoby zostały ranne podczas strzelaniny w Radomsku
Trzy osoby zostały ranne podczas strzelaniny w Radomsku Fot: Soft Light/Shutterstock

Trzy osoby odniosły obrażenia w wyniku strzelaniny, do której doszło w centrum Radomska. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala. Policja ustala szczegóły zdarzenia i poszukuje sprawców.

Polacy coraz częściej sięgają po broń, co sprawia, że liczba przestępstw z jej wykorzystaniem niepokojąco rośnie. Zaledwie kilka dni temu trzech napastników postrzeliło kilkuletnią dziewczynkę, teraz policja donosi o kolejnym, groźnym zdarzeniu.

Atak w Radomsku

Rzeczniczka radomskiej policji poinformowała, że w sobotę wieczorem w centrum Radomska doszło do strzelaniny. Dwóch mężczyzn ma rany postrzałowe, natomiast trzecia ofiara została uderzona nieustalonym jeszcze narzędziem.

Było to w okolicach sklepu. Policjanci potwierdzili, że doszło do strzelaniny. Okazało się, że dwóch mężczyzn ma rany postrzałowe, trzeci ranny mężczyzna został uderzony jakimś narzędziem - przekazała kom. Aneta Wlazłowska, rzeczniczka radomszczańskiej policji.

Jak relacjonuje "Gazeta Radomszczańska", napastnicy zatrzymali się pod jednym ze sklepów, podeszli do grupy mężczyzn, a następnie ich zaatakowali przy użyciu broni palnej. Sprawcy nadal są poszukiwani przez policję.

Trwa ustalenie szczegółów zdarzenia. Lokalna policja prosi o kontakt świadków, a także osoby, które mogą podzielić się dodatkowymi informacjami dotyczącymi sobotniej napaści.