18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

I po chłopie...

Policja zabiła człowieka. Nagranie wideo z kamery policyjnej

Wojciech Kozicki
14.09.2020  16:52
Strzelanina w USA - policja zabiła nożownika
Strzelanina w USA - policja zabiła nożownika Fot: YouTube/PennLive.com

Strzelanina  w Lancaster – policja zastrzeliła agresywnego napastnika. W mieście natychmiast wybuchły protesty przeciwko agresji policji i nieuzasadnionemu korzystaniu z broni palnej. Służby w odpowiedzi udostępniły nagranie z kamery policjnej. Czy była to policyjna interwencja zgodna z przepisami?

USA i kolejna interwencja policji, która skończyła się użyciem broni palnej. W Lancaster 13 września kobieta zgłosiła, że jej agresywny brat próbuje się włamać do domu. Gdy na miejscu zjawili się policjanci, mężczyzna skierował się w ich stronę z nożem. Został zastrzelony przez policję.

Zastrzelony przez policję w USA

Pod posterunkiem policji w Lancaster zorganizowano protesty. Wiele osób twierdzi, że w tym przypadku użycie broni palnej przez policję było nieuzasadnione. Organy ścigania w odpowiedzi udostępniły nagranie z kamery policyjnej, które ma rozwiać wszelkie wątpliwości w tej sprawie. Nagranie można obejrzeć TUTAJ.

Inquirer zwraca uwagę, że policja w Lancaster w miniony weekend narobiła sobie sporo kłopotów, a zastrzelenie 27-latka to nie jej jedyna wpadka. W innej strzelaninie została raniona przypadkowa osoba. Co gorsza, podczas protestów przed posterunkiem policji,funkcjonariusze potraktowali kilka osób gazem, co tylko wzmogło agresję tłumu.

Nożownik zastrzelony przez policję  [WIDEO]

 

Czytaj także
Przeczytaj więcej