18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bestialstwo w Suwałkach.

Wnuczek... WYRZUCIŁ BABCIĘ PRZEZ OKNO. Kobieta nie żyje

13.04.2021  12:01
25-latek zgnije w więzieniu? Bestialsko zamordował swoją babcię
25-latek zgnije w więzieniu? Bestialsko zamordował swoją babcię Fot: FOTOKITA/Shutterstock

Szokujące zdarzenie w Suwałkach. 25-letni mężczyzna zamordował swoją 78-letnią babcię. Może trafić za kratki na resztę życia.

Sąd w Suwałkach podjął decyzję o specjalnym środku zapobiegawczym dla 25-letniego mieszkańca miasta. Młodzieniec trafi do aresztu - wstępnie na trzy miesiące, ale za kratkami spędzić może 25 lat, a nawet resztę życia. Zanim jednak zapadnie wobec niego jakikolwiek wyrok skazujący, przejdzie badania pod okiem biegłych z dziedziny psychiatrii.

25-latek zamordował swoją babcię

Wszystko przez przerażający czyn, jakiego dokonał w ubiegły czwartek. 25-latek pojawił się w mieszkaniu przy ulicy Nowomiejskiej, zajmowanym przez jego babcię. Co dokładnie wydarzyło się pod wskazanym adresem, dlaczego doszło do tragedii? To badać będą śledczy., Już teraz wiadomo jednak, że wizyta u seniorki zakończyła się tragedią.

25-letni wnuczek zamordował własną babcię - podaje PAP. Mężczyzna wziął kobietę na ręce i zrzucił ze znacznej wysokości. 78-latka zmarła na miejscu.

Zarzucono mężczyźnie, że wziął kobietę na ręce i wyrzucił ją przez barierkę balkonu. W wyniku upadku z wysokości drugiego piętra kobieta poniosła śmierć

– poinformował rzecznik prokuratury Wojciech Piktel.

Czytaj także
Przeczytaj więcej