18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra w Świnoujściu

Nastoletni sadysta katował swoich kolegów. Dzieci błagały o litość

28.09.2021  17:23
Szokujące sceny w Świnoujściu
Szokujące sceny w Świnoujściu Fot: stefanolunardi/Shutterstock

Przerażające sceny w Świnoujściu. Media społecznościowe obiegły nagrania, na których widać, jak nastolatek bezlitośnie bije swoich rówieśników. Przerażone dzieci próbowały uciec oraz błagały o pomoc, lecz młody oprawca nie zamierzał się zatrzymywać. Sprawą wkrótce trafi do sądu rodzinnego.

Portal iswinoujoujscie.pl poinformował o szczegółach brutalnego ataku w Parku Chopina w Świnoujściu. Do sieci trafiły nagrania, na których widać młodego sadystę, okładającego pięściami i kopiącego po głowie swoich rówieśników.

Dziennikarzom udało się ustalić, że agresorem był 13-letni uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej w Świnoujściu. Sprawy jak na razie nie komentuje dyrekcja placówki. Nie wiadomo też, czemu osoba nagrywająca makabryczny klip wideo nie interweniowała, by pomóc poszkodowanym.

Brutalne pobicie w Świnoujściu

Rodzice pobitych dzieci nie kryją złości i oburzenia. Ojciec jednego z nich zgłosił sprawę na policję.

Życiu i zdrowiu pokrzywdzonych nie zagraża niebezpieczeństwo. Przedmiotowe dochodzenie obejmuje jako osoby pokrzywdzone dwóch nieletnich chłopców - przekazał sierżant Kamil Zwierzchowski z KMP w Świnoujściu.

Policja ustala szczegóły zdarzenia. Wkrótce sprawa trafi do Sądu Rejonowego w Świnoujściu.

Czytaj także