18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Walił do niego jak do celu!

Strzelanina w Polsce. Uzbrojony sprawca na wolności

07.09.2021  20:59
Śtrzelanina w Świnoujściu. Uzbrojony sprawca na wolności
Śtrzelanina w Świnoujściu. Uzbrojony sprawca na wolności Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Świnoujście. Policja potwierdza, że pod jednym z bloków doszło do strzelaniny. Jeden mężczyzna został ranny w wyniku kilku oddanych do niego strzałów. To kolejne użycie broni palnej w Polsce. Czy nasz kraj zmienia się w dziki zachód?

Dramatyczne wydarzenia w Świnoujściu. Sierż. Kamil Zwierzchowski ze świnoujskiej policji w rozmowie z Polsat News poinformował, że pod jednym z bloków w kierunku 42-letniego mężczyzny oddano strzały. Jest ranny, konieczna była hospitalizacja. Jego stan był podobno stabilny, zachował przytomność. Na miejscu zbrodni pracują funkcjonariusze.

Strzelanina w Świnoujściu. Sprawca na wolności

Policja jak na razie nie udzieliła więcej informacji o strzelaninie w Świnoujściu. Wiadomo jedynie, że strzały padły przed blokiem na ulicy Witosa. Nie wiadomo natomiast jakiej dokładnie broni  użyto i jaki był motyw ataku. Onet podaje, powołując się na relacje świadków, że w kierunku mężczyzny oddano cztery strzały. Sprawca strzelaniny wciąż jest poszukiwany.

42-latek z raną postrzałową uda trafił do szpitala – ujawniła rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Paulina Heigel.

Czytaj także