18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne

5-latka zgwałcona i zamordowana. Rodzice wyrzucili ją do kosza

01.02.2022  12:35
Makabryczne morderstwo
Makabryczne morderstwo Fot: HasanZaidi/Shutterstock

Syryjskie małżeństwo głodziło, a następnie brutalnie zamordowało 5-letnią córeczkę. Para uznała dziecko za pohańbione, gdyż wcześniej zostało ono porwane i zgwałcone przez nieznanego sprawcę. Ciało dziewczynki trafiło na śmietnik.

Kilka tygodni temu dziewczynka mieszkająca w rejonie Al-Shahba (Syria) została porwana przez nieznanego sprawcę, a następnie zgwałcona. Ciało 5-latki znaleziono w jednym z kontenerów na śmieci, niedaleko wioski Deir Jamil.

Według nieoficjalnych doniesień to nie pedofil, a rodzice dziewczynki dokonali przerażającej zbrodni. Miała to być kara za to, że została pohańbiona.

Brutalne morderstwo 5-latki

Przez wiele dni Mała Eida była bita i głodzona. Ostatecznie para podjęła decyzję o rozstrzelaniu 5-latki.

Była brutalnie skatowana, dopóki nie została zabita strzałami z karabinu. Przez więcej niż  jedną osobę - przekazał rzecznik Syryjskiego Obserwatorium Praw Człowieka.

Rodzice nie przyznają się do winy, wskazując, że to napastnicy skrzywdzili 5-latkę. Zdobyte do tego czasu dowody zaprzeczają jednak tej wersji wydarzeń. Syryjska organizacja SOHR wezwała władze do ukarania morderców.

Czytaj także