18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wstrząsające odkrycie

Zwłoki dziecka w łóżeczku. Ciało w zaawansowanym rozkładzie

Emilia Waszczuk
24.06.2022  11:00
W miejscowości szabda znaleziono zwłoki dziecka
W miejscowości szabda znaleziono zwłoki dziecka Fot: Shutterstock

Horror w miejscowości Szabda. W jednym z domów znaleziono zwłoki maleńkiego dziecka. Ciałko było w zaawansowanym rozkładzie. Trwają poszukiwania rodziny.

Przerażające odkrycie w jednym z domów w miejscowości Szabda w województwie kujawsko-pomorskim. Właścicielka posiadłości wynajmowała ją w ostatnim czasie wielodzietnej rodzinie - parze z piątką dzieci. Wyprowadzili się, ale zostawili po sobie makabrę...

Właścicielka domu zleciła remont jego dachu, robotnicy zajmujący się przebudową znaleźli w pustym lokalu zwłoki dziecka! Ciało około 2-letniego maleństwa leżało w łóżeczku, dostrzegli je przez okno. Było w stanie zaawansowanego rozkładu.

Zwłoki dziecka w łóżeczku. Rodzice poszukiwani

Właścicielka domu o znalezisku natychmiast powiadomiła policję. Na miejscu pojawili się śledczy. Zaczęły się też poszukiwania rodziny, która wynajmowała dom.

Już wiadomo, że to 27-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna z pokaźną gromadką dzieci. Jak nieoficjalnie donosi RMF, policji udało się już zatrzymać domniemanego ojca zmarłego dziecka. W momencie aresztowania mężczyzna przebywał z 2-letnim chłopcem, najpewniej jednym ze swoich dzieci. Chłopczyk został umieszczony w domu dziecka.

Policji udało się także ustalić miejsce przebywania 27-letniej kobiety i pozostałych dzieci. Wcześniej TVN donosił, że kobieta może przebywać w szpitalu w związku z urodzeniem kolejnego dziecka.

Wszystkie ustalenia w sprawie są nieoficjalne. Policja nie chce zdradzać szczegółów śledztwa. Śmiercią dziecka zajmuje się już prokuratura - w piątek pojawić ma się oficjalny komunikat służb w sprawie.