18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

straszne

Gwałt na 13-miesięcznej dziewczynce. Lekarz zdradza przerażające szczegóły

13.09.2019  14:05
Gwałt na 13-miesięcznej dziewczynce. Lekarz zdradza przerażające szczegóły
Gwałt na 13-miesięcznej dziewczynce. Lekarz zdradza przerażające szczegóły Fot: Shutterstock

13-miesięczna dziewczynka została zgwałcona przez sąsiada swoich rodziców. Mężczyznę zatrzymano. Lekarz ze szpitala w Szczecinku podaje szokujące szczegóły sprawy.

Ta sprawa wstrząsnęła opinią publiczną. We wtorek 10 września, malutka, zaledwie 13-miesięczna dziewczynka trafiła do szpitala. Lekarze podejrzewali, że została zgwałcona.

Początkowo żadne szczegóły sprawy nie były znane - prokuratura potwierdziła jedynie, że prowadzi postępowanie. Co dokładnie zaszło w Szczecinku, ukrywali ze względu na dobro śledztwa.

Szokujące szczegóły

Teraz wiadomo już, że mężczyzna podejrzany o gwałt na dziecku, został zatrzymany, a w piątek przed południem doprowadzony na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej w Szczecinku. Tymczasem o szczegółach zdarzenia opowiedział "Super Expressowi" dyrektor ds. medycznych szpitala w Szczecinku, Marek Ogrodziński.

Jak się okazuje, dziewczynka trafiła do jego placówki po tym, jak rodzice zauważyli krew na jej ubranku. Wcześniej ich córeczką opiekowali się sąsiedzi.

W trakcie badania lekarskiego na szpitalnym oddziale ratunkowym lekarz prowadzący stwierdził obecność rany krocza. Została w trybie pilnym przeprowadzona konsultacja lekarza ginekologa oraz lekarza pediatry, którzy potwierdzili wstępne rozpoznanie urazu krocza

- mówi Ogrodziński.

Już wstępne badanie wzbudziło w lekarzach podejrzenia i to oni powiadomili policję.

W związku z tym, że okoliczności powstania tego urazu były nie do końca jasne, podjęto podejrzenie, że uraz ten mógł być dokonany w trybie czynu nieżądnego

- mówi lekarz.

Dziewczynka w poważnym, ale stabilnym stanie, została przewieziona do szpitala w Szczecinie, gdzie została poddana operacji. Ciągle pozostaje pod opieką lekarzy.

Przeczytaj więcej
Komentarze