18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Łukasz K. na celowniku

Zgwałcił 13-miesięczne maleństwo. Dostał specjalną ochronę

16.09.2019  17:57
Zgwałcił 13-miesięczne maleństwo. Dostał specjalną ochronę
Zgwałcił 13-miesięczne maleństwo. Dostał specjalną ochronę Fot: Facebook

Łukasz K. został aresztowany i oskarżony o brutalny gwałt na 13-miesięcznej dziewczynce. Pedofil ze Szczecinka może liczyć w areszcie na specjalne względy.

32-letni mieszkaniec Szczecinka, żołnierz w stopniu szeregowego, brutalnie zgwałcił zaledwie 13-miesięczną córeczkę swoich sąsiadów. Zaniepokojeni rodzice zauważyli na ubranku dziewczynki krew. Wtedy zawieźli ją do szpitala. Opinia lekarzy okazała się przerażająca.

Policja szybko aresztowała pedofila i jego żonę, która dorabiała jako opiekunka. Jej grozi 5 lat więzienia za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo. Jemu nawet 15 lat za kratkami za gwałt. Na rozprawę sądową Łukasz K. czeka w areszcie śledczym w Czarnem.

Chronią pedofila

Pedofil ze Szczecinka trafił do jednego z najbardziej rygorystycznych, a zarazem jednego z najlepszych aresztów w Polsce. Przestępcy, którzy dopuszczają się zbrodni seksualnych na dzieciach, nie cieszą się wśród współosadzonych zbyt dobrą opinią ani sympatią. Pewnie dlatego Łukasz K. w Czarnem może liczyć na szczególną ochronę.

Mężczyzna został osadzony w  pojedynczej celi - podaje se.pl. Co więcej, dla bezpieczeństwa oskarżonego, Łukasz K. nie ma kontaktu z innymi więźniami. A w Czarnem przebywają jedynie najniebezpieczniejsi zbrodniarze i recydywiści w kraju. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej