18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Widziałeś ją?

Zaginęła 16-latka wszyscy są przerażeni. Policja prosi o pomoc

05.07.2021  12:23
Szklarska Poręba: Zaginięcie nastolatki
Szklarska Poręba: Zaginięcie nastolatki Fot: KMP Opole

Szklarska Poręba skupia się aktualnie wyłącznie na poszukiwaniach 16-letniej Wiktorii Fijar, która niedawno zaginęła. Z nikim od dawna nie nawiązała kontaktu. Bezradna policja prosi o pomoc wszystkich obywateli.

Szklarska Poręba wciąż tkwi w szoku. Zaginięcie nastolatki zawsze sprawia, że wszyscy spodziewają się najgorszego. Nie jest inaczej w przypadku 16-letniej Wiktorii Fijar, która nie wróciła z przepustki do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w tymże mieście. Co gorsza, do chwili obecnej nie nawiązała też kontaktu z opiekunami prawnym.

16-latka samowolnie oddaliła się z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego i zdaniem śledczych obecnie może przebywać w Opolu lub okolicach Zgorzelca. Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które mogły ją widzieć.

Szklarska Poręba: Zaginęła 16-letnia Wiktora Fijar

Rysopis dziewczyny, który może pomóc w jej namierzeniu, prezentuje się następująco: 16-latka ma 160 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, posiada włosy koloru blond z wygolonymi bokami i piwne oczy. Może również nosić okulary.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Wiktorii proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45,  lub  najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112

- czytamy.

Jeśli widzieliście gdzieś tę dziewczynę - koniecznie zgłoście to mundurowym.

Czytaj także
Przeczytaj więcej