18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ręce opadają

23-latka uprawiała seks z dzieckiem. Sprawa trafiła do sądu

19.07.2021  17:51
23-latka uprawiała seks z nieletnim
23-latka uprawiała seks z nieletnim Fot: Focus and Blur/Shutterstock

Sąd wydał wyrok w sprawie 23-letniej prostytutki, która współżyła z osobą nieletnią. Kobieta zapewnia, że nie zdawała sobie sprawy z tego, że ma do czynienia z 13-latkiem.

Jak informuje portal 20min.ch, 23-letnia prostytutka podchodzi z Rumunii. Ze swoim niepełnoletnim klientem umówiła się za pośrednictwem portalu internetowego. 13-latek za 10-minutowy kontakt z kobietą zapłacił 75 franków szwajcarskich (około 315 złotych).

23-latka współżyła z 13-latkiem

Do nielegalnego spotkania doszło jesienią ubiegłego roku, jednak wymiar sprawiedliwości dopiero teraz rozpatrzył sprawę. 23-letnią obywatelkę Rumunii oskarżono o współżycie z nieletnim.

Podczas rozprawy kobieta przekonywała, że nie zdawała sobie sprawy z tego, że jej klient jest niepełnoletni. Chłopiec powiedział jej, że ma już 18 lat, ale zapomniał wziąć ze sobą dowodu.

Zdarzenie ujrzało światło dzienne po tym, gdy nastolatka wychodzącego z domu publicznego zauważyli policjanci. Prokurator domagała się, aby oskarżona trafiła za kratki na okres 5 miesięcy, lecz sąd ostatecznie złagodził wyrok. 23-latka została ukarana grzywną, dzięki czemu uniknie pobytu za kratkami.

Czytaj także
Przeczytaj więcej