18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie na takie klejnoty runa leśnego liczyły...

Golas zaatakował grzybiarki. Takiego OKAZU się nie spodziewały!

13.09.2021  21:01
Ekshibicjonista grasuje w lasach w Grębowie. Groza na grzybach
Ekshibicjonista grasuje w lasach w Grębowie. Groza na grzybach Fot: Adam STASKIEWICZ/East News

Nagi mężczyzna w lesie zaskoczył grzybiarki. Bogu ducha winne kobiety nie spodziewały się, że przeżyją takie chwile grozy i zobaczą taki „okaz”. Media ujawniają, że gołe leśne licho miało na sobie tylko maskę karnawałową. 

Dramatyczne chwile w lesie w gminie Grębów (województwo podkarpackie). Portal echodnia.eu ujawnia, że w niedzielny poranek grzybiarki przemierzające leśne ostępy w rejonie Poręb Furmańskich zostały zaskoczone przez nagiego mężczyznę. Niewiasty zeznały policji, że stanął nagle tuż przed nimi i miał na sobie jedynie maskę karnawałową (na twarzy). Podobno wyskoczył zza krzaków jak zjawa!

Golas w lesie. Poszły na grzyby i spotkały JEGO w stroju Adama

Przerażone kobiety z krzykiem rzuciły się do ucieczki. Były w takim szoku, że nie potrafiły nawet w przybliżeniu określić wieku golasa. Są jedynie pewne, że był wysoki, postawny i nagi. Trzeba przyznać, z takim rysopisem golas może raczej czuć się bezpieczny...

Podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy policji w Tarnobrzegu, przekazała mediom, że na miejscu zjawili się funkcjonariusze policji, lecz ekshibicjonista zdążył się już ulotnić. Policja z Tarnobrzegu apeluje o ostrożność i prosi o informacje, gdy ktoś spotka nagiego mężczyznę w lesie nieopodal Grębowa. Prosi także, by nie chodzić na grzyby samotnie, bo nie wiadomo do czego zdolny jest golas w masce.

Jeśli ktoś napotka pana paradującego w lesie z klejnotami na wierzchu, powinien skontaktować się z tarnobrzeską policją, telefon do oficera dyżurnego 47 825 33 10.

Grzybiarki zadzwoniły na policję i czekały na mundurowych, by wskazać im rejon, gdzie w lesie pojawił się golas. Policjanci rozejrzeli się w tej okolicy, jednak golasa nie zauważyli. To jednak rozległy kompleks leśny i ekshibicjonista mógł się bez problemu oddalić lub ukryć – podaje echodnia.eu.

Czytaj także