18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rzeź i masakra, pełno krwi

Atak nożownika w Polsce. Zabił małe dziecko

Wojciech Kozicki
05.10.2021  15:23
Kłótnia Ukraińców w Tarnowie. Zabił dziecko
Kłótnia Ukraińców w Tarnowie. Zabił dziecko Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Krwawy horror w Polsce i atak nożownika. W jednym z mieszkań w Tarnowie mężczyzna zaatakował dziecko i jego matkę. Niestety, właśnie potwierdzono, że 7=letni chłopczyk zmarł z powodu odniesionych obrażeń.

Atak nożownika w Tarnowie. We wtorek rano w budynku przy ul. Krakowskiej 42 doszło do rodzinnej awantury i kłótni pomiędzy obywatelami Ukrainy. Polsat News podaje, że byli do 27-letni Ukrainiec i 28-letnia Ukrainka. Mężczyzna zdecydował się na użycie noża, a następnie wyskoczył z okna na drugim piętrze.

Atak nożownika w Tarnowie. Zabił dziecko

Policjanci przed blokiem na trawniku znaleźli rannego mężczyznę, a w mieszkaniu znajdowała się mocno zakrwawiona kobieta. Odnaleziono też dziecko, ale nie udało mu się pomóc i zmarło. Potwierdzono, że 7-letni chłopiec miał, tak jak jego matka, rany cięte i kłute od noża.

Kobieta i mężczyzna zostali hospitalizowani.

Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zastali przed balkonem mężczyznę z ranami ciętymi i kłutymi – przekazał mediom rzecznik prasowy tarnowskiej policji Paweł Klimek.

Klatka schodowa jest cała we krwi, ponieważ ranna kobieta uciekała i wzywała pomocy. Jeden z mieszkańców bloku zeznał, że uciekała, gdy gonił ją napastnik z nożem.

logo Tu się dzieje