18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworna zbrodnia

Zwłoki 4 osób w mieszkaniu. "Nie żyją dzieci, podcięte gardła"

Wojciech Kozicki
21.10.2022  14:38
Tarnów. Zwłoki 4 osób w mieszkaniu. "Nie żyją dzieci, podcięte gardła"
Tarnów. Zwłoki 4 osób w mieszkaniu. "Nie żyją dzieci, podcięte gardła" Fot: Damian Klamka/East News

Makabryczne odkrycie w mieszkaniu przy św. Marcina w Tarnowie. Służby odkryły tam zwłoki czterech osób, w tym, dzieci. Miały podcięte gardła!

Potworna zbrodnia w Tarnowie. Oficer prasowy KMP w Tarnowie asp. sztab. Paweł Klimek potwierdził informacje Polsat News, że w mieszkaniu przy św. Marcina znaleziono zwłoki. To dwójka dorosłych i dwójka dzieci. Nieoficjalnie podano, że miały podcięte gardła.

Zwłoki w Tarnowie. Dzieci nie żyją

Policja otrzymała informacje o zdarzeniu ok. godz. 13. Strażacy w asyście policji wyważyli drzwi mieszkania. Odkryli wówczas zwłoki kobiety, mężczyzny i dwójki dzieci. Polsat News podaje, że wszyscy byli martwi. Z kolei RMF FM nieoficjalnie informuje, że ratownicy mieli przystąpić jeszcze do reanimacji mężczyzny, ale nie udało się go uratować.

Na miejscu dziania prowadzą policjanci i prokurator. W tym momencie przedstawiciele służb nie chcą szerzej komentować makabrycznego znaleziska.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys bądź masz myśli samobójcze, zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych? – informuje Super Express.

logo Tu się dzieje